موفقیت داروسازی ابوریحان در مناقصه عراق

موفقیت داروسازی ابوریحان در مناقصه عراق به ارزش 1.4 میلیون دلار با قرص دفرازیروکس (برند الیرون) / این شرکت قبلا هم در2 سال در مناقصات سوریه به ارزش حدود 1.3 میلیون یورو با این دارو موفق شده بود .

ثبت و صادرات کپسول فینگولیمود 0.5 میلیگرم

ثبت و صادرات کپسول فینگولیمود 0.5 میلیگرم به کشور سریلانکا برای اولین بار از ایران توسط شرکت داروسازی ابوریحان

داروی فرتیژست شرکت داروسازی ابوریحان 10 ساله شد .

سيزدهمين كنگره بين المللي سلولهاي بنيادي رويان از تاريخ 8 تا 10 شهريورماه 1396 در سالن همايش هاي بين المللي برج ميلاد برپا مي باشد.در كنار اين كنگره نمايشگاه جانبي با حضور شركتهاي دارويي فعال ايراني و خارجي نيز برقرار كه در اولين روز اين نمايشگاه جشن تولد 10 سالگي محصول فرتيژست شركت داروسازي ابوريحان با حضور و همراهي متخصصين زنان و زايمان برگزار گرديد.

حضور شرکت داروسازی ابوریحان در بیست و هشتمین کنگره سالیانه پزشکان متخصص داخلی ایران

بیست و هشتمین کنگره سالیانه پزشکان متخصص داخلی ایران از ۲۵-۲۸ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ در محل مرکز همایش‌های بین المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار گردید.
این کنگره علمی توسط جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران و با همکاری شاخه های فوق تخصصی پزشکان متخصص داخلی و جراحی ایران برگزار گردید. هدف اصلی این کنگره و کنفرانس های علمی آن ایجاد فضایی علمی جهت تبادل اطلاعات بین پزشکان متخصص داخلی ایران است. در این راستا، سخنرانی‌های متعددی توسط پزشکان متخصص و برجسته داخلی و خارجی در زمینه های مختلف طب داخلی و جراحی من جمله لاپاروسکوپی ایراد شد. همچنین دوره‌های فشرده تخصصی، جلسات بحث و گفتگو و ارائه‌های ویدیویی نیز از برنامه‌های دیگر این کنفرانس علمی آموزشی بود .
در کنار این کنگره در نمایشگاه جانبی ، شرکت های دارویی فعال ایرانی و خارجی نیز حضور داشتند . 

دریافت چهار جایزه و نشان برتر در شانزدهمین اجلاس سرآمدان اقتصاد ایران 

در شانزدهمین اجلاس سرآمدان اقتصاد ایران که روز دوشنبه، مورخ 26/04/1396 در مرکز همایش¬های بین¬المللی صدا و سیما برگزار شد، شرکت داروسازی ابوریحان، موفق به دریافت چهار جایزه و نشان برتر شد.
در این همایش که با حضور مقامات، مسئولان، نمایندگان مجلس و شرکت های برتر تولیدی خدماتی برگزار شد، لوح « ملی سرآمدان اقتصاد ایران در صنعت داروسازی »، «لوح زرین برگزیده اجلاس در حوزه تولید ، خدمات و صادرات ایران »، نشان «پیشرفت در ساخت و رقابت با محصولات خارجی در صنایع داروسازی » و همچنین «گواهینامه ICS آلمان » از سوی اتحادیه اروپا به شرکت داروسازی ابوریحان تعلق گرفت.

حمایت شرکت داروسازی ابوریحان از برنامه های روز جهانی MS

شرکت داروسازی ابوریحان در راستای حمایت از بیماران و انجمن MS ایران ، امسال به مناسبت 4 خردادماه روز جهانی MS حمایت از برنامه های این روز را در دستور کار خود قرارداد .

برنامه روز جهانی MS توسط انجمن MS ایران و در سالن همایش روزنامه اطلاعات با حمایت شرکت داروسازی ابوریحان و دیگر شرکتهای فعال در زمینه MS برگزار شد . این همایش با حضور محمدجواد ظریف، وزیر امورخارجه، معصومه ابتکار، رئیس سازمان محیط‌زیست، شهیندخت مولاوردی، معاون امور زنان و خانواده ریاست‌جمهوری و نمایندگانی ازکشورهای ژاپن، ایتالیا، کره‌جنوبی، عراق، استرالیا و پاکستان برگزار شد .

در این همایش وزیر امور خارجه مجوز ایجاد نمایندگی انجمن ام اس در شش کشور را امضا کرد و سفیر جهانی ام اس گردید و معصومه ابتکار، رئیس سازمان محیط زیست، از نماد جدید ام‌اس که لک‌لک سفید ایرانی است، رونمایی کرد.

شرکت در سيزدهمين نمايشگاه بين المللي صنعت دام و طيور، آبزيان و صنايع وابسته شيراز 

شرکت در سيزدهمين نمايشگاه بين المللي صنعت دام و طيور، آبزيان و صنايع وابسته شيراز با حضورشرکت هاي توليد کنندگان دارو هاي دامي وابسته به شرکت سرمايه گذاري دارويي تامين

حضور در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت دام و طیورو دامپزشکی ژنتیک و اصلاح نژاد دام اصفهان

حضور در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت دام و طیورو دامپزشکی ژنتیک و اصلاح نژاد دام اصفهان همراه با شرکت های تولید کننده داروهای دامی وابسته به شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین

موفقیت شرکت در کسب گواهینامه بین المللی ایزو IMS(مطابق آخرین ویرایش 2015)

استانداردها ابزار قدرتمندی جهت افزایش بهره‌وری و نوآوری در سازمان‌ها به شمار می‌روند تا جایی که امروزه یک استاندارد مؤثر می‌تواند زمینه ساز ایجاد تمایز با سایر رقبا در یک بازار کاملاً رقابتی باشد که این امر میتواند موجب اطمینان خاطر مشتریان گردد.
شرکت داروسازی ابوریحان نیز به منظور اطمینان‌بخشی به ذینفعان خود، استقرار سیستم‌های مدیریتی بر مبنای استانداردهای جهانی را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داده است و بیش از 15 سال است که صورت مداوم موفق به اخذ گواهینامهIMS گردیده است، لذا با این نگرش و با رعایت شاخص‌ها و الزامات و با تکیه بر دانش و وظیفه‌شناسی پرسنل مجرب، متعهد و کاردان خود و از همه مهم‌تر حمایت‌های بی‌دریغ و رهبری مدیریت محترم عامل، جناب اقای دکتر صارمی، تمامی فعالیت‌ها طبق برنامه پیش‌بینی شده محقق گردید و  در تاریخ 15 و 16 و17 اسفند  ماه 1395 بازرسی ها انجام شده و شرکت موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه بر اساس آخرین ویرایش سه استاندارد ISO 9001:2015 (مدیریت کیفیت)، ISO 14001:2015 (مدیریت زیست محیطی) و OHSAS 18001:2007 (مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه‌ای) بدون گزارش هیچ گونه مغایرت و عدم انطباقی شد. این ممیزی به صورت یکپارچه توسط شرکت مشارکتی توف نورد ایران (TÜV NORD Iran) که از معتبرترین شرکت‌های گواهی‌دهنده در ایران می‌باشد، انجام گردیده است و شرکت داروسازی ابوریحان امیدوار است با استقرار این سیستم‌ها بتواند به صورت نظام‌مند فرآیندها و فعالیت‌ها را جاری ساخته و برای سازمان ارزش افزوده مناسبی ایجاد کند.
قطعاً این موفقیت که مرهون همکاری کلیه همکاران محترم و سخت کوش به ویژه پرسنل واحد های تضمین کیفیت،آزمایشگاه کنترل کیفیت،تحقیق و توسعه،کلیه خطوط تولید وبسته بندی،برنامه ریزی و انبارها،بازرگانی داخلی و خارجی،فروش و صادرات،بازاریابی ،استراتژیک،منابع انسانی و آموزش،مالی،فنی و مهندسی ،سیستم ها و روشها و HSE می باشد، مهر تأیید دیگری است بر اعتقاد شرکت داروسازی ابوریحان به پیاده‌سازی استانداردهای روز دنیا در کلیه ساختارهای شرکت جهت ارتقای هرچه بیشتر کیفیت محصولات ، ایمنی شغلی و  ملاحظات زیست محیطی.

کسب گواهینامه و تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان در سال 1395 ​

شانزدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان در روز 9 اسفندماه در سالن همایشهای صداد و سیما با حضور وزیرمحترم صنعت، معدن و تجارت برگزار گردید و در جریان آن از تولیدکنندگان برتر در این زمینه تقدیر و تشکر به عمل آمد.
در این همایش که با حضور محمدرضا نعمت‌زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت، سید محمدحسن ابوترابی‌فرد، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، سید محمود نوابی، معاون وزیر و رئیس سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان و سید محمد جعفری رییس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و جمع کثیری از مدیران بنگاه‌های نمونه تولیدی و خدماتی کشور برگزار شد، شرکت داروسازی ابوریحان مفتخر به دریافت گواهینامه ملی  و تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان در سال 1395 گردید .

 

دریافت نشان زرین استقامت ملی در تولید و خدمات توسط شرکت داروسازی ابوریحان           

اجلاس سران و مدیران شرکت ها و سازمان های عالی رتبه ایران، روز سوم اسفند 1395 و در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد و شرکت داروسازی ابوریحان موفق به دریافت گواهینامه بین‌المللی ics Group از اتحادیه اروپا تحت عنوان: باکیفیت ترین تولیدات در حوزه صنایع دارویی شد .
در این مراسم که با حضور محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهور، مصطفی کواکبیان نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران موفق اصناف و صنایع دیگر برگزار می شد، به مدیرعامل شرکت داروسازی ابوریحان ، نشان زرین استقامت ملی ، لوح سپاس و همچنین نشان زرین ملی تولید همگام با فناوری و دانش روز دنیا در صنعت داروسازی اعطا شد.

 

نمایشگاه صندوق های بازنشستگی پیشران توسعه ملی24 تا 26 بهمن ماه 1395 مصلای امام خمینی (ره)


بزرگترین گردهمایی فعالان اقتصاد ایران در سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل در نمایشگاه صندوق های بازنشستگی پیشران توسعه ملی از تاریخ 24 تا 26 بهمن ماه 1395 در محل مصلای امام خمینی (ره) برگزار می گردد . 
شرکت کنندگان ، حاضران و ذینفعان کلیدی رویداد هلدینگ ها و شرکت های زیر مجموعه صندوق های بازنشستگی ، مسئولان . مقامات دولتی و کشوری ، فعالان اقتصادی بخش خصوصی ، نهادها ، شرکتها و کانون های مرتبط با بازارهای مالی ، نمایندگان کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی ، بانک ها و بیمه ها ، دانشگاه ها ، پژوهشکده ها و مراکزعلمی و تحقیقاتی تخصصی فعال،کارگزاریها و شرکت های تامین سرمایه ، وابستگان اقتصادی و بازرگانی سفارتخانه ها و فعالان اقتصادی در حوزه صنایع مختلف نمایشگاهی 

 

  

جلسه ارزیابی و هم اندیشی جمعی از مدیران محترم هلدینگ دارویی تامین از شرکت داروسازی ابوریحان

این دیدار روز شنبه مورخ 1395/06/13 با حضور تیمی از مدیران محترم هلدینگ دارویی تامین , و با حضور مدیریت محترم عامل و معاونت محترم منابع انسانی و مدیران محترم واحدهای برنامه ریزی استراتژیک، IT، تحقیق و توسعه، تضمین کیفیت، فروش و بازاریابی و فنی و مهندسی و تیم برنامه ریزی استراتژیک شرکت برگزار گردید.

جلسات تخصصی این نشست در چهار حوزه به شرح ذیل جهت بررسی دقیق تر امور با مدیران مرتبط شرکت داروسازی ابوریحان برگزار گردید.

1.  حوزه تحقیق و توسعه با هدایت جناب آقای دکتر یکتادوست

2. حوزه پروژه های سرمایه ای با هدایت جناب آقای مهندس احمدی

3. حوزه توسعه کسب و کارها با هدایت جناب آقای مهندس روستازاد

4. حوزه استراتژی و تعالی سازمانی با هدایت جناب آقای دکتر رحیمی

در ادامه این نشست تیم مدیران محترم هلدینگ دارویی تامین به بازدید از خطوط تولیدی شرکت (ویال انسانی، قرص سازی و ...) و انبارهای شرکت پرداختند.

در پایان این نشست این تیم از زحمات مدیریت محترم عامل در شرکت ابوریحان بالاخص در حوزه های مورد ارزیابی در مقایسه با سایر شرکتهای تابعه هلدینگ تقدیر نمودند و شرکت داروسازی ابوریحان را به عنوان یکی از شرکتهای برتر و فعال در حوزه های تولید محصولات نهایی انسانی و دامی ، برنامه ریزی استراتژیک و دانش فنی تحقیقاتی برشمردند.

 

حضور فعال شرکت داروسازی ابوریحان در اولین نمایشگاه بین المللی دارویی ، صنایع و خدمات وابسته (نمایشگاه ایران فارما) 

دومین نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته و تجهیزات مراقبتی به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای صنعت داروسازی با حضور جمع کثیری از شرکت‌های توانمند داخلی و خارجی در زمینه تولید دارو، تولید مواد اولیه و مواد موثره، مکمل‌های غذایی و دارویی، فرآورده‌های گیاهی و طبیعی، فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی، تجهیزات مراقبتی، تجهیزات داروسازی، چاپ و بسته‌بندی و خدمات قراردادی توسط سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران برگزار شد. این نمایشگاه فرصت مناسبی جهت ارائه آخرین دستاوردها و محصولات شرکت‌های فعال در زمینه داروسازی و صنایع وابسته است .  این نمایشگاه از مورخ 24/06/95 الی 26/06/95 در محل مصلی بزرگ امام‌خمینی‌(ره) برگزار گردید، که شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین به همراه تمامی شرکتهای گروه خود در آن شرکت نموده است . همچنین در آخرین روز این نمایشگاه جناب آقای دکتر شانه ساز مدیر عامل محترم شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین از غرفه شرکت داروسازی ابوریحان بازدید بعمل آوردند .