اخبار
icon
پانزدهمین همایش علوم دارویی ایران در همدان

 

پانزدهمین همایش علوم دارویی ایران با حضور دانشجویان محصل، داروسازان و برخی از اساتید داروسازی از تاریخ 25  لغایت27 مهرماه سال جاری به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی در همدان برگزار شد. در این همایش برخی از دانشجویان رشته داروسازی، داروسازان و اساتید دانشگاه داروسازی از سراسر کشور حضور داشتند 
آقای دکتر امید سبزواری رئیس انجمن علمی متخصصین علوم دارویی ایران در این همایش اظهار داشت: همایش‌های دوساله علوم دارویی ایران هر دو سال یک‌بار به همت انجمن علوم دارویی ایران و در یکی از دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برگزار می‌شود.
ایشان با اشاره به اینکه فعالیت انجمن علوم دارویی در زمینه‌های مختلفی است، بیان کرد: برگزاری همایش‌های ملی و بین‌المللی، تحقیقات در زمینه‌های مختلف علوم دارویی، فراهم کردن مشاورهای لازم برای مسئولان در سطوح ملی و بین‌المللی از جمله فعالیت‌ها است.
شرکت داروسازی ابوریحان در این همایش 3 روزه تنها غرفه موجود در سالن مرکز همایش‌های دانشگاه علوم پزشکی همدان بود که به معرفی محصولات خود پرداخت .
ونوستات،روکین،رزوواستاتین ،سیتاگلیپتین ،فرتیژست،فمولایف،قرص دگزامتازون 4 میلی گرمی ،مدوپروک 03/0درصد از جمله محصولاتی بودند که در این همایش معرفی گردیدند.